O mnie i o blogu

To ja. Początkująca licealistka uwielbiająca czytać książki. Moim ulubionym gatunkiem jest fantastyka, ale czytam właściwie wszystko. Nie będę wymieniać swoich ulubionych książek, bo jest ich za dużo. W dalszym ciągu opukuję wszystkie szafy, wypatruję sowy z Hogwartu... no i pewnie gdzieś tak do sześćdziesiątki będę czekać na Gandalfa.

Uważam się za osobę trochę złośliwą, trochę marzycielską, zdecydowanie zbyt naiwną(na szczęście coraz rzadziej) i dość pomysłową, ale o słomianym zapale. Ten blog jest dowodem, że czasem jakiś mój szalony pomysł może ujrzeć światło dzienne.

Swoje powstanie zawdzięcza on panu Tomaszowi, któremu bardzo dziękuję za zachęcenie mnie do pisana dla szerszej publiczności i motywację:).

Teksty tutaj to nie recenzje, raczej luźne przemyślenia, wszystko co mi do głowy podczas czytana przyszło. Prosiłabym o niekopiowanie tych tekstów bez mojej zgody.4 komentarze:

 1. Wszystko to, to prawda!:) Ala (wiesz która)...

  OdpowiedzUsuń
 2. Jesteś bardzo ciekawą osobą z ciekawym pomysłem na bloga! Naprawdę to jeden z niewielu "oceniających książki blogów", z którym się spotkałam <3
  Skoro lubisz czytać i interesują cię książki Riordana (wyłapałam to na blogu :P) może zainteresuje cię też fanfiction na ten temat?
  http://story-from-mount-olympus.blogspot.com/
  Zapraszam i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ciekawy opis .. szczery . Bardzo fajny pomysł na bloga :)

  zapraszam http://czytaniemoimhobby.blog.pl/2013/11/12/muzyka-33/#more-121

  OdpowiedzUsuń
 4. Naiwna? To chyba wspólna cecha większości kobiet. ;) Także przybij piąteczkę.

  OdpowiedzUsuń